Infinite Desires
Infinite Desires
Infinite Desires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


my eyes show what my heart wants to conceal.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 It's Greed, bitch.

Go down 
AuthorMessage
Undisclosed Desires.
Well, yes. Screwing you would delight me.
Undisclosed Desires.


Posts : 167
Join date : 2011-11-21

It's Greed, bitch. Empty
PostSubject: It's Greed, bitch.   It's Greed, bitch. EmptyWed Nov 23, 2011 1:42 pm

It's Greed, bitch. Tumblr_lqo2juUwK21qe3aixo1_500

ИME
Аз съм Тайлър Грийд. Надявам се да ти е приятно да се запознаем.

ПРЯКОРИ
Повечето ми познати ме наричат накратко Тай. Но може да се случи да видиш лицето ми над имена като Лу Самърсет, Дуайт Бево, Уили Андерсън и други.

ВИД
Аз съм от отбора на анархистите. Няма как да не си чувал за мен.

It's Greed, bitch. Image It's Greed, bitch. FightClub006

ВЪЗРАСТ
Изглеждам на двасет и четири, но всъщност съм на двадесет и пет, ако това има някакво значение.

It's Greed, bitch. Tyler-Durden-fight-club-22730145-100-100

ХАРАКТЕР
Труден за дефиниране. Бас ловя, че не изглеждам този, който съм.
Сигурно ви изглеждам като човек, който е непредвидим, мистериозен в своето ексцентрично поведение, с мисъл зад всяка дума, но ви уверявам че аз съм проста като математическо уравнение персона. Ако не знаеш как да решиш уравнението, то за теб си остава същата неприятна симфония от цифри и знаци. Но пък ако знаеш... Тогава то едва ли би ти се струвало толкова сложно, толкова неразбираемо. Същото е и с мен.
Трябва само да отбележа нещо... Не се паля лесно. Никак лесно. Но дори да успееш да направиш невъзможното (а ти няма да успееш), тогава също съм склонен да ти дам шанс да палнеш кеца и да се ометеш, защото в противен случай си ходещ некролог. Да, злопаметен съм. Да, отмъстителен съм. И имай благоразумието да не печелиш моето зложелателство, защото когато опре до отмъщение, повярвай, няма да ти се иска да си жив.
Също толкова невъзможно е да ме засегнеш и обидиш. Господ ми е свидетел, ще трябва много да се потрудиш, а не само да ми подхвърляш някакви плоски обиди, защото иначе нищо няма да постигнеш. Понякога егото ми е в прекомерни количества и съм склонен към нарцисизъм. Почти невъзможно е да се говори с мен, какво остава да се спори. Невинаги може да ми се има доверие, както пък аз никога нямам доверие на никого. И това е много, много лошо, но е особено полезно. Реагирам хладнокръвно в екстремни ситуации, това съм го забелязал от малък. Изглеждам (не)малко егоист, но въпреки това съм отзивчива личност и стига да знаеш как, можеш лесно да си изпросиш помощта ми. В спор мога да оборя човек с такива доводи, че друг път като ме види изобщо и да не му минава през ума да ме заговаря.
Ха... Да не говорим пък какъв актьор съм... И това едва ли е дарба – просто толкова често ми се е налагало и още ми се налага да лъжа, че ми стана като втора природа. Робърт де Ниро може спокойно да върви по дяволитe.

It's Greed, bitch. Tumblr_li70j1ChM31qe3aixo1_500

ИСТОРИЯ
Откъде да започна? О, сетих се – отникъде!
Съжалявам брато. Просто няма никакъв шанс да ти разкажа личната си драма. Никакъв. Не сме толкова близки, че да опра чело на рамото ти и да си излея душата, нито съм такъв тип. Ще трябва да се задоволиш само с това, което знаеш от слуховете и клюките, които може и да са верни, може и да не са.
Говори се, че по народност съм руснак и името и е Виктор Салински, и когато съм бил на тринайсет умирам при един инцидент. Ама буквално умирам. Официално съм бил мъртъв цели три минути. Неуспешно са се опитвали да ме върнат към живот и накрая са ме обявили за мъртъв. Точно три минути по-късно аз съм бил възкръснал и съм се променил коренно... към лошо. Много лошо.
Друга версия гласи, че всъщност съм роден в Кот ди Воар, в бедно семейство на баща алкохолик и майка невротичка, и като момче съм се бил забъркал в някаква каша, която ми е коствала безопасността. Точно преди да ме пречукат, някакъв тип от местната мафия ме е отървал и аз съм му станал длъжник. След години същият този тип е поискал по-малката ми сестра за своя жена, но аз не съм бил съгласен (както и тя), и, понеже цялата мафия се обърнала срещу нас, двамата със сестра ми изчезваме от града. Обаче ни застигат и убиват сестра ми, но аз съм бил прекалено уязвим, за да се боря, и затова съм прикрил следите си и съм избягал далеч от Кот ди Воар.
Вие избирате на какво ще вярвате. Аз лично бих избрал историята с Кот ди Воар – по-интересна е. Но не се отчайвайте – има и още „истински” истории за моето минало.
До колкото си спомням, имаше една, според която съм приличал наистина много на сина на някакъв човек, който като че ли беше наистина сигурен, че аз съм сина му. Човекът, който я разказваше звучеше толкова убеден, че явно повечето от малкото селце са му повярвали и ми се наложи да се омета, преди да ме бяха спипали и започнали да убеждават в тяхната истина.
Можете да чуете още хиляди и хиляди такива непотвърдени истории... Можете дори, ако искате, да си добавите нещо от себе си – нямам нищо против креативните прояви.
Все пак, ако не е клюката, някои хора няма да имат за какво да живеят.

ДОПЪЛНИТЕЛНО
Карам стар бял Cadillac Eldorado от 1959 г.
Не реагирам приятно на заплахи.
Не мога без цигара и съм крайни цинична и саркастична персона.
Колкото и шокиращо да звучи, аз обичам художественото изкуство и мога да говоря два дни по тази тема, както и имам широки познания в историята и химията.
Знам латински, испански, френски, италиански и иврит.
Всеки би се съгласил, че философията ми на живота е повече от откачена.
Оу, щях да забравя - живея в каравана.

It's Greed, bitch. Tumblr_lnkdniK7ug1qbqac0o1_500
Back to top Go down
https://infinite-desires.rpg-board.net
 
It's Greed, bitch.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Infinite Desires :: There's no one like you. :: I, me & myself.-
Jump to: